اطلاعات لازم بیمه

بیمه مسافرتی

برای یک سفر خوب لازم است برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشیم. معمولا قبل از مسافرت برنامه‌ریزی‌ می‌کنیم، از برنامه‌ریزی برای رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما تا برنامه‌های داخل سفر، اما همیشه همه چیز طبق برنامه‌ریزی ما پیش‌ نمی‌رود؛ ممکن است به هر دلیلی برنامه سفر بهم بریزد؛ از کنسل شدن پرواز به علت تغییر شرایط آب و هوایی تا بیماری یکی از اعضای خانواده و هیچ یک از این مسائل قابل پیش‌بینی نیست. بیمه مسافرتی کمک می‌کند تا در این شرایط نگرانی‌های کم‌تری داشته باشیم.  
 

خرید آنلاین بیمه مسافرتی

برای خرید بیمه مسافرتی نیازی به مراجعه حضوری به مراکز و نمایندگی‌های بیمه ندارید. می‌توانید به راحتی و با خرید آنلاین بیمه مسافرتی در هر ساعتی از شبانه‌روز و در هر کجا که هستید، با ورسا گشت سفر خود را بیمه کنید. برای خرید آنلاین بیمه مسافرتی از ورسا گشت، اطلاعاتی مانند کشور مقصد، تاریخ رفت ونام مسافرین و... را وارد کنید.  پشتیبانی ورسا گشت درکنار شما بوده ومی‌توانید هر سوالی در مورد بیمه مسافرتی دارید از کارشناسان ما بپرسید.
 

شرایط بیمه مسافرتی

قیمت بیمه مسافرتی از شرکتی به شرکت دیگر مختلف است و بر اساس سقف تعهدات و پوشش بیمه‌ای با یکدیگر تفاوت دارند. شرکت‌های بیمه قوانین خاص خودشان را در زمینه شرایط بیمه مسافرتی دارند اما می‌توان موارد زیر را به عنوان شرایط مشترک تمامی آنها بیان کرد: هنگام وارد کردن اطلاعات باید دقت زیادی به خرج دهید؛ زیرا بیمه سفر خارجی طبق مشخصات اعلام شده توسط مسافر، صادر خواهد شد. در صورت بروز هرگونه مشکل و نیاز به استفاده از بیمه مسافرتی خارج از کشور با مراکز شبانه‌روزی شرکت بیمه تماس بگیرید. حتما شماره بیمه نامه را به یاد داشته باشید. اعتبار بیمه نامه مسافرتی از زمان خروج از کشور محاسبه می‌شود و حداکثر 92 روز متوالی اعتبار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با کارشناسان ورسا گشت در تماس باشید. تا 6 ماه پس از صدور بیمه نامه باید از کشور خارج شوید تا بتوانید از خدمات آن استفاده کنید. در غیر این صورت، بیمه نامه مسافرتی شما اعتبار خود را از دست خواهد داد. بیمه نامه مسافرتی تنها تا 6 ماه پس از صدور، قابل ابطال است. البته باید بدانید که بیمه نامه شما تحت هر شرایطی تا قبل از انقضای ویزایتان، باطل نخواهد شد.