پرواز با ورساگشت
خرید بلیط هواپیما(چارتری)

اگر به دنبال خريد بليط هواپيما ارزان هستید، خرید بلیط هواپیما چارتری گزینه مناسبی است. در شرکت ورسا گشت بلیط چارتری هواپیما برای پروازهای داخلی و خارجی در کنار بلیط‌ های سیستمی فراهم شده است، تا کاربران و مسافران گرامی انتخاب گسترده‌تری
برای خرید آنلاین بلیط هواپیما داشته باشند. با توجه به متغیر و ارزان بودن هزینه بلیط در پروازهای چارتری و عدم استرداد بلیط ،حتما از سفر خود مطمئن بوده و سپس اقدام به خرید بلیط نمائید.
 

خرید بلیط هواپیما(سیستمی)

در شرکت ورسا گشت امکان خرید بليط هواپيما به صورت سیستمی برای تمامی پروازهای داخلی و خارجی در دسترس کاربران ومسافران گرامی قرار گرفته است. اگر برنامه سفر مشخصی دارید بلیط سیستمی هواپیما را می‌توانید هفته‌ها و یا حتی ماه‌ها قبل از سفر به صورت آنلاین و با بهترین قیمت رزرو نمایید. از دیگر مزایای بلیط سیستمی این است که اگر شما سفرتان کنسل شود و یا به پرواز نرسید درصدی از بهای بلیط شما کسر و الباقی به شما مسترد میگردد.

 

خرید بلیط هواپیمای داخلی

درسایت ورسا گشت میتواند به جامع‌ ترین سیستم رزرواسیون آنلاین بلیط هواپیمای داخلی دسترسی نمائید. با امکان جستجوی آنلاین و پرداخت هزینه بلیط هواپیما با استفاده از کارت‌های شتاب، می‌توانید خريد بليط هواپيما داخلى را از طریق سایت بلیط هواپیما ورسا گشت آسان‌تر از همیشه انجام دهید. همچنین برای خرید بلیط ارزان هواپیما داخلی در سامانه آنلاین فروش بلیط هواپیما ورساگشت با دسترسی به تمامی پروازهای ایران، انتخاب گسترده‌ای برای خرید پرواز داخلی ارزان خواهید داشت. سامانه فروش آنلاین بلیط داخلی این شرکت برای تمامی شهرهای ایران که امکانات فرودگاهی دارند فعال است و بدین ترتیب می‌توانید بلیط داخلی هواپیما را از معتبرترین سایت خرید بلیط هواپیما به آسانی خریداری نمایید.

 

خرید بلیط هواپیمای خارجی

برای خريد بلیط هواپیمای خارجی به صورت آنلاین، نیازمند یک سایت فروش بلیط هواپیما خواهید بود که به تمامی نیازهای شما پاسخ دهد. با خرید بلیط خارجی ازشرکت ورسا گشت از مزایای بسیاری برخوردار خواهید شد. نخستین و مهم‌ترین مزیت خرید پرواز خارجی در ورسا گشت امکان پرداخت ریالی از طریق کارت‌های شتاب است. برای رزرو بلیط هواپیما خارجی دراین شرکت دیگر نیازی به کردیت کارت نخواهید داشت. از طرف دیگر با استفاده از سیستم آنلاین ورسا گشت به طیف گسترده‌ای از ایرلاین‌های معتبر سراسر جهان دسترسی خواهید داشت، از این رو گزینه بیشتری برای خرید بلیط ارزان هواپیما خارجی در اختیار شما خواهد بود. در ورساگشت با دسترسی به تمام ایرلانها در سراسر جهان و فروش بی واسطه بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط ارزان خارجی به آسانی مقدور است. برای خرید بلیط پرواز خارجی در سامانه ورسا گشت تنها به اندازه یک جستجوی پرواز تا کلیکی ساده برای نهایی کردن خرید فاصله دارید.ضمنا شما درهنگام انتخاب پروازخارجی میتواند بلیط سیستمی یا چارتری راخریداری نمائید.

 

خرید بلیط هواپیمای لحظه آخری

هنگام خرید بلیط هواپیما اگر با تکنیک‌های خرید بلیط هواپیمای لحظه آخری آشنایی داشته باشید، می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما را به راحتی خریداری نمایید. به همین دلیل است که این بلیط یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید بلیط هواپیمای ارزان است. برای خرید بليط پرواز در شرکت ورسا گشت، کافی است که جستجوی پرواز خود را انجام دهید و پس از مشاهده برچسب لحظه آخری در صفحه اصلی پرواز، از میان پروازهای موجود مناسب‌ترین و ارزانترین پرواز لحظه آخری را انتخاب نمایید.

 

لیست انتظار بلیط هواپیما

این امتیاز در سایت ورسا گشت فراهم شده که در صورت اینکه پرواز درمسیرهای داخلی و خارجی به صورت سیستمی و چارتری تکمیل ظرفیت باشد شما میتوانید با ارسال تیکت لیست انتظار به تیم پشتیبانی شرکت ورسا گشت منتظر افزایش ظرفیت بوده و به محض اعلام توسط تیم پشتیبانی شما خرید خود را انجام نمائید.